how to develop your own website

ЗРАЗКОВИЙ ТЕАТР ЕСТРАДНОЇ МІНІАТЮРИ «ІНТЕРМЕДІЯ»

«Поступово зал заповнюється глядачами. Лунає перший дзвоник, потім другий, третій. Світло поступово гасне, затихають розмови, повільно розсувається завіса, і в душі наростає якесь тривожно-радісне очікування. І ось нарешті на сцені з'являються артисти. Починається дія, і ти вже забуваєш про все. Здається, що крім того, що відбувається на театральних підмостках, не існує вже нічого. Разом з персонажами ти смієшся і плачеш, любиш, сумуєш, радієш і сумніваєшся» - саме такі відгуки лунають від глядачів театру «Інтермедія».

Театр розпочав свою роботу у 2013 році. З 2014 року, 4 сезони поспіль, колектив входив до 10 кращих колективів Дніпропетровської області. Вистави театру завжди цікаві та захоплюючі. Літературний матеріал, який використовується для втілення вистав, завжди оригінальний та близький для глядача.

В репертуарі переважає сатиричний матеріал, не виключається і лірика. Окрім вистав, вихованці виступають з сольними, парними, малими груповими роботами в формах художнього слова та пластичних мініатюр.

На сьогоднішній день, у театрі займається 24 вихованця віком від 11 до 20 років. Самі вихованці іноді шуткують про те, що «Інтермедія» це не просто колектив, а ціла окрема субкультура.

Найбільше юні актори полюбляють гастролювати на фестивалі та театральні конкурси до інших міст України.
У 2019-2020 році колектив відвідав м. Запоріжжя, м. Харків, м. Кривий Ріг, м. Умань та м. Одеса.
Репертуар театру підіймає традиційні конфлікти добра і зла, чесності і брехні, вікові теми кохання, віри, справедливості та мрій.

Окрім акторської гри, вихованці активно залучаються до виготовлення реквізиту та декорацій для вистав. Особливістю театру є тепла дружня атмосфера в колективі. Не дивлячись на різноплановість типажів та різницю в вікових категоріях юних акторів, вихованці є справжньою театральною родиною.

На рахунку театру безліч перемог у Міжнародних, Всеукраїнських, обласних та міських фестивалях. Щороку театр «Інтермедія» вдало дивує глядачів новими виставами, вдало завойовуючи серця глядачів.

КЕРІВНИК КОЛЕКТИВУ

КОЗАЧОК АННА ДМИТРІЇВНА

КОНТАКТИ КЕРІВНИКА:

ТЕЛЕФОН

КОЗАЧОК АННА ДМИТРІЇВНА

+380632625086
                     

EMAIL

                         

АДРЕСА

м. Дніпро,
Набережна Перемоги, 5
Кабінет № 6

ЧАСИ РОБОТИ

Понеділок  - 16.30 - 19:00
Середа       - 16.30 - 19:00
П'ятниця     - 16.30 - 19:00

КПНЗ МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ДМР

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу КЗПО "Міський Палац дітей та молоді" ДМР заборонено.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Комунальний заклад позашкільної освіти "Міський Палац дітей та молоді"
Дніпровської міської ради

49094, Україна, місто Дніпро,
вулиця Набережна Перемоги, 5

  • Copyright 2023 PALACEDNIPRO 
  • Авторське право © 2023
  • Всі права захищено