free html web templates

ЗРАЗКОВИЙ ХУДОЖНІЙ КОЛЕКТИВ  «ДЕКОРАТИВНИЙ РОЗПИС» 


Творчість відкриває в дитячій душі ті куточки,
в яких дрімають джерела добрих почуттів.
В.О.СухомлинськийОдним з поширених видів мистецтва, що культивується в Україні є декоративний розпис. Декоративний розпис - спрямований наділити побутові речі красою.

Народне мистецтво – неперевершений педагог, який впливає на світ емоцій, розкриває характер народу, прилучає до його традицій, історії, мудрості, любові до рідного краю.
Тому так важливо, щоб народне мистецтво змалку увійшло в життя дитини, спонукало її, радувало, продовжувало потребу власної творчості.

Особливо близький і доступний дітям декоративний розпис, що оспівує красу рідної природи. Народжений у давнину звичай прикрашати стіни хат, печі, скрині дійшов до наших днів.

Розкриваючи дітям світ народного мистецтва важливо бачити спільне для різних зразків декоративного розпису, звертати увагу на те, з якою любов’ю, захопленням виписано кожну квіточку, листочок, ягідку.

Зразковий художній колектив «Декоративний розпис», поєднує образотворче мистецтво з джерелами народної творчості, теорію і практику розпису, знання з народознавства, історії України, мистецтвознавства, і тому має унікальні можливості у вихованні дітей на традиціях і досвіді народу, виховує любов до природи, розкриває творчу уяву і фантазію, повагу до товаришів; формує професійну направленість; через відродження народних ремесл, розвиває у дітей почуття національної свідомості, гордості за колорит та багатство національної культури свого народу.

Крім того, кожна дитина бере участь у творчій роботі, стає співавтором у створенні композицій, пізнанні ремесла. Діти, працюючи розвивають техніку малювання на склі, металі, пластмасі, на круглих та плоских поверхнях.

Серед провідних форм навчання: урок – роздум, урок – подорож, урок - обрядова дія, урок вернісаж. Колектив систематично бере участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських конкурсах, де здобуває найвищі нагороди.

Керує колективом народний майстер національної спілки майстрів України з декоративного розпису, керівник гуртка – методист Переясловець Лариса Вікторівна.

ЗАПРОШУЄМО ПОРИНУТИ У ПРЕКРАСНИЙ СВІТ КВІТКОВОГО ОРНАМЕНТУ 

КЕРІВНИК КОЛЕКТИВУ

ПЕРЕЯСЛОВЕЦЬ ЛАРИСА ВІКТОРІВНА

КОНТАКТИ КЕРІВНИКА:

ТЕЛЕФОН

ЛАРИСА ВІКТОРІВНА
+300989636562
                     

EMAIL

                         

АДРЕСА

м. Дніпро,
Набережна Перемоги, 5
Кабінет № 40

ЧАСИ РОБОТИ

Понеділок 16.00 - 18.45
П’ятниця    16.00 -18.45
Субота       10.00 - 12.45
                 13.00 - 15.45 

КПНЗ МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ДМР

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу КЗПО "Міський Палац дітей та молоді" ДМР заборонено.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Комунальний заклад позашкільної освіти "Міський Палац дітей та молоді"
Дніпровської міської ради

49094, Україна, місто Дніпро,
вулиця Набережна Перемоги, 5

  • Copyright 2023 PALACEDNIPRO 
  • Авторське право © 2023
  • Всі права захищено