free website maker

ЗРАЗКОВИЙ ДИТЯЧИЙ ШОУ-КЛІП ТЕАТР «БУДЬМО РАЗОМ»

Привiт всiм! Будьмо разом!

Ми завжди так вітаємося з усіма друзями. А якщо ви тут - то вже наші друзі! Ми співаємо, танцюємо, створюємо власні пісні, декорації, реквізит, костюми, промо ролики, фонограми, проводимо майстер-класи із зірками українського кіно.

На початку 2000 року колектив розпочав свій творчий шлях.

Йшли роки, наші сцен-кліпи ставали цікавішими та талановитішими, і у 2014 році, за численні перемоги на різних міжнародних дитячих конкурсах та за щорічні яскраві театралізовані програми нам було присвоєно почесне звання "Зразковий художній колектив".

У 2019 році це звання було гідно підтверджено. За цей час наш художній керівник - доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, викладач-методист вищої категорії Яна Олексіївна Кириленко написала наукову працю і стала кандидатом мистецтвознавства, чим ми всі дуже пишаємося.

ВiН, ВОНА i Я, i ТИ - БУДЬМО РАЗОМ НАЗАВЖДИ!

 

КЕРІВНИКИ КОЛЕКТИВУ

КИРИЛЕНКО ЯНА ОЛЕКСІЇВНА

художній керівник школи-студії «Будьмо разом», кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка. Член Національної всеукраїнської музичної спілки.

КАПРАЛОВ ОЛЕКСІЙ ПЕТРОВИЧ

режисер-постановник зразкового ДШКТ "Будьмо разом", композитор, бард, викладач вищої категорії, автор більшості пісень, які співають саме учасники «Будьмо разом». Йому належить розробка різновиду жанру окремих вокальних концертних номерів, таких як сцен-кліп.
Артист естради, який виступає в жанрі музичної мініатюри, лауреат конкурсу мовних естрадних жанрів (1985 р.). 

ПОДУНАЙ ЯНА АРТУРІВНА

викладач з вокалу. Деякий час працювала бек-вокалісткою у гурті «Авіатор»; української співачки Gala, на пісенному конкурсі «Пісні моря»; української співачки Іріс (Ірини Розенфельд), на телевізійному конкурсі відбір України на Євробачення.
Приймала участь у відбірковому пісенному конкурсі «Нова хвиля» (Юрмала). А також на різноманітних телевізійних проектах «Фабрика зірок», «Х-фактор», «Голос країни», «Шоу №1».
Працює сольною виконавицею на сценах м. Дніпра, м. Києва, а також студійною бек-вокалісткою.
Професійний досвід і навички: Лауреат міжнародних та всеукраїнських конкурсів і фестивалів. 

ЄВСЮКОВА ОЛЬГА ОЛЕКСАНДРІВНА

хореограф-постановник колективу

КОНТАКТИ КЕРІВНИКА:

ТЕЛЕФОН

ПОДУНАЙ ЯНА АРТУРІВНА

+30508251027
                     

EMAIL

                         

АДРЕСА

м. Дніпро,
Набережна Перемоги, 5
Кабінет № 5

ЧАСИ РОБОТИ

Понеділок   - 16.00 - 19:00
Середа        - 16.30 - 19.30
Субота         - 11.00 - 14.00

КПНЗ МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ДМР

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу КПНЗ "Міський Палац дітей та юнацтва" ДМР заборонено.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міський Палац дітей та юнацтва"
Дніпровської міської ради

49094, Україна, місто Дніпро,
вулиця Набережна Перемоги, 5

  • Copyright 2023 PALACEDNIPRO 
  • Авторське право © 2023
  • Всі права захищено