free website templates

ЗРАЗКОВИЙ ДИТЯЧИЙ МУЗИЧНИЙ ТЕАТР "БРАВО"

А.С. Пушкін - «Театр - це чарівний край»

Серед різноманітних форм навчання та виховання дітей особливе місце займає Театр. Моральне і художнє виховання.

Мистецтво театру змінює і перетворює людину.
Світ дитинства і світ театральної гри дуже близькі. Дитина поринає природно в світ музики, слова, літератури, хореографії. Це колективний вид творчості, в якому потрібно спілкуватися.

Займаючись в театрі, дитина вчиться активно перетворювати словесні образи, оскільки сцена вимагає дій.

Театр - це засіб емоційно естетичного виховання дітей. Театральна діяльність допомагає дитині подолати боязкість, невпевненість в собі, сором'язливість. Саме в театрі формується художній смак дітей.

Якби сенс театру був тільки в розважальному видовище, можливо і не варто було б класти в нього стільки праці. Але Театр є мистецтво відображати життя , це територія душі. Значення театру дуже велике: у дитини активізується словниковий запас, кругозір, звукова культура мовлення.

Вірте в талант і творчі сили кожної дитини.

Моральне і художнє виховання дітей дуже важливо.

Справжній король в нашому театрі - танець! Заняття танцями в маленькому віці відіграють дуже велику роль і несуть в собі тільки користь. Діти, які займаються танцями, дуже сильно відрізняються від своїх однолітків у спілкуванні. Це відмінний засіб різнобічного фізичного розвитку та естетичного виховання дитини, який сприятливо впливає на всі системи організму, знімає напругу, покращує самопочуття, гармонізує особистість людини, яка зростає.

Участь у театралізованих хореографічних постановках допоможе вашій дитині використовувати і вдосконалювати креативне мислення, втілюючи свої думки в мистецтві та культурі різних народів.

Справжнє надбання і велика гордість Зразкового і музичного театру «Браво» - це педагогічний склад . Тут немає випадкових людей. Всі вони до глибини душі захоплені своєю справою і готові ділитися знаннями з юними учнями.

Майже 30 років педагогічного стажу принесли Новицький Тетяні Борисівні не тільки великий досвід, але найголовніше, любов сотень учнів і вдячність їхніх батьків, по всій країні та за її межами.

Театр БРАВО - це комплексне навчання. Ваші діти навчаться різним стилям сучасної хореографії, сценічної мови, партерної гімнастики, вокалу та акторської майстерності.

Вихованці Зразкового музичного театру «БРАВО» не одноразово були переможцями у Міжнародних, Всеукраїнських та міських фестивалів-конкурсів.

Ми регулярно беремо участь у найрізноманітніших найцікавіших творчих проектах: фестивалях, змаганнях, конкурсах та концертах, як в Україні, так і за кордоном.

Ми разом завоюємо визнання і успіх, а ще здобудемо нових друзів, дізнаємося багато нового і цікавого, станемо відповідальними, впевненими в собі і своїх силах, навчимося любити і розуміти мистецтво. Це дуже важливий життєвий досвід, який стане в нагоді у всіх сферах і допоможе нашим малюкам домогтися успіхів у майбутньому житті!

Зразковій музичний театр « Браво » чекає на вас! Зробимо казку разом!
Контактні телефони: 0504811478, 0675697896

Художній керівник театру
Новицька Тетяна Борисівна. 

КЕРІВНИК КОЛЕКТИВУ

НОВИЦЬКА ТЕТЯНА БОРИСІВНА

КОНТАКТИ КЕРІВНИКА:

ТЕЛЕФОН

Тетяна Борисівна
+380504811478
+380675697896  

EMAIL

                    

АДРЕСА

м. Дніпро,
Набережна Перемоги, 5
Кабінет № 

ЧАСИ РОБОТИ

Вівторок      - 14:00 - 18:30
П'ятниця     - 14:00 - 18.30
Неділя        - 10.00 - 15.00

КПНЗ МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ДМР

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу КПНЗ "Міський Палац дітей та юнацтва" ДМР заборонено.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міський Палац дітей та юнацтва"
Дніпровської міської ради

49094, Україна, місто Дніпро,
вулиця Набережна Перемоги, 5

  • Copyright 2023 PALACEDNIPRO 
  • Авторське право © 2023
  • Всі права захищено