web builder

ПСИХОЛОГІЧНИЙ ГУРТОК «ВЕСЕЛА КАРУСЕЛЬ»

Мета програми «весела карусель» – забезпечення реалізації індивідуального потенціалу дитини в процесі пізнавального, фізичного, мовленнєвого, соціально-морального, емоційно-ціннісного,художньо-естетичного та креативного розвитку дітей.

Окремі блоки програми спрямовані на розвиток пам’яті, уваги, уяви, здатності переживати, співпереживати та адекватно виражати свої почуття.

Завдання навчальної програми:
- сприяти цілісному і різнобічному розвитку дитини;
- виховувати гармонійно розвинену особистість;
- ознайомити дітей з різними видами діяльності;
- розкрити потенційні можливості кожної дитини.

Основні завдання: розвивати допитливість, пізнавальну та розумову активність; формувати навчальні вміння спостерігати, систематизувати, аналізувати, порівнювати, запам’ятовувати, обстежувати; виховувати в дитини віру в свої можливості, культуру спілкування та поведінки, навички співпраці; виховувати позитивне ставлення до пізнання нового, почуття радості від одержаного результату шляхом самостійного пошуку; збагачувати знання дітей згідно тематичного змісту навчальної програми, розширювати їх пізнавальний інтерес, прагнення діяти, створювати; сприяти практичній спрямованості отриманих знань.

Mobirise

Психологічна служба міського Палацу дітей та юнацтва сприяє захисту прав і свобод дітей, створенню умов комфортного освітнього, виховного середовища, розкриттю обдарованості дитини, захисту честі та гідності вихованців, формуванню психологічної грамотності батьків та педагогів.

Основні завдання психологічної служби міського Палацу дітей та юнацтва.
1. Співпраця з гуртками міського Палацу дітей та юнацтва, проведення тренінгів, лекцій, та психологічних обстежень тощо за замовленням керівників.
2. Підвищення компетенції батьків у сфері виховання дитини в межах «Батьківського клубу».
3. Створення позитивних соціально-психологічних умов для розвитку особистості, для надання допомоги дітям, що мають проблеми в психологічному розвитку.
4. Підвищення рівня психологічної компетентності педагогів, надання їм практичної допомоги у створенні духовно-просторового середовища сприятливого психічного клімату в гуртках.
5. Робота з наймолодшими дітьми віком 3-6 років у психологічному гуртку для дітей дошкільного віку «Весела карусель».

Дітей, підлітків, батьків, педагогів запрошуємо краще пізнати свою індивідуальність, навчитися безперешкодно спілкуватися, пізнати цікавий світ психології. 

КЕРІВНИК КОЛЕКТИВУ

ДІРЯВКА ІРИНА ІВАНІВНА
ПСИХОЛОГ МІСЬКОГО ПАЛАЦУ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА

КОНТАКТИ КЕРІВНИКА:

ТЕЛЕФОН

ДІРЯВКА ІРИНА ІВАНІВНА

+380973904227
                     

EMAIL

treningkurs@ukr.net             

АДРЕСА

м. Дніпро,
Набережна Перемоги, 5

ЧАСИ РОБОТИ

Вівторок      - 14:00 - 17:00
Четвер        - 14.00 - 17.00
П'ятниця     - 14:00 - 17.00

КПНЗ МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ДМР

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу КЗПО "Міський Палац дітей та молоді" ДМР заборонено.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Комунальний заклад позашкільної освіти "Міський Палац дітей та молоді"
Дніпровської міської ради

49094, Україна, місто Дніпро,
вулиця Набережна Перемоги, 5

  • Copyright 2023 PALACEDNIPRO 
  • Авторське право © 2023
  • Всі права захищено