ШУЛЬГА АЛЬОНА ОЛЕГІВНА
ШУЛЬГА
АЛЬОНА ОЛЕГІВНА

Директорка
КЗПО "Міський Палац дітей та молоді" ДМР

КРЕМЕНА ЄВГЕНІЯ ЛЕОНІДІВНА
КРЕМЕНА
ЄВГЕНІЯ ЛЕОНІДІВНА

В.О. заступника директора з навчально-методичної роботи, завідувачка центру художньо-творчого розвитку

ТЕРЛЕНКО ВАЛЕРІЙ МИХАЛОВИЧ
ТЕРЛЕНКО
ВАЛЕРІЙ МИХАЛОВИЧ

Заслужений працівник культури України,
художній керівник Народного ансамблю танцю України "Цвітень"

КИРИЛЕНКО ЯНА ОЛЕКСІЇВНА
КИРИЛЕНКО
ЯНА ОЛЕКСІЇВНА

Кандидат мистецтвознавства, доцент кафедри академічного та естрадного вокалу Інституту мистецтв Київського університету імені Бориса Грінченка, член Національної всеукраїнської музичної спілки, художній керівник Зразкового шоу-кліп театру «Будьмо разом»

КАПРАЛОВ ОЛЕКСІЙ ПЕТРОВИЧ
КАПРАЛОВ
ОЛЕКСІЙ ПЕТРОВИЧ

Викладач вищої категорії, режисер-постановник зразкового шоу-кліп театру "Будьмо разом"

КОМАР РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ
КОМАР
РУСЛАН ВОЛОДИМИРОВИЧ

Відмінник освіти України, художній керівник
циркової студії "Трюк"

КОЗАЧОК АННА ДМИТРІЇВНА
КОЗАЧОК
АННА ДМИТРІЇВНА

Режисер Палацу,
художній керівник Зразкового театру естрадної мініатюри "Інтермедія"

ЛЕВІНА МАРИНА СЕРГІЇВНА
ЛЕВІНА
МАРИНА СЕРГІЇВНА

Художній керівник Зразкового ансамблю сучасної пісні "Співаночки"

ЛЕВІН МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ
ЛЕВІН
МИХАЙЛО ПЕТРОВИЧ

Звукорежисер Палацу,
музичний керівник Зразкового ансамблю сучасної пісні "Співаночки"

ЧЕРНОВОЛ ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
ЧЕРНОВОЛ
ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

Художній керівник Зразкової школи студії сучасної хороеграфії "Грандіс"

МІХНО ДІАНА ВІКТОРІВНА
МІХНО
ДІАНА ВІКТОРІВНА

Керівник Зразкової школи студії сучасної хороеграфії "Грандіс"

ЧЕРГІК ІРИНА АНДРІЇВНА
ЧЕРГІК
ІРИНА АНДРІЇВНА

Художній керівник Зразкового колективу сучасної хореографії "Пірует"

КУЗЬМІНА ОЛЬГА РУСЛАНІВНА
КУЗЬМІНА
ОЛЬГА РУСЛАНІВНА

Керівник Зразкового колективу сучасної хореографії "Пірует"

НОВИЦЬКА ТЕТЯНА БОРИСІВНА
НОВИЦЬКА
ТЕТЯНА БОРИСІВНА

Художній керівник Зразкового музичного театру "Браво"

ДМУХІВСЬКИЙ МИРОСЛАВ ІГОРОВИЧ
ДМУХІВСЬКИЙ
МИРОСЛАВ ІГОРОВИЧ

Педагог Народного художнього колективу ансамблю танцю "Цвітень

РІГЕРТ ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА
РІГЕРТ
ВІКТОРІЯ СЕРГІЇВНА

Педагог Народного художнього колективу ансамблю танцю "Цвітень"

АСТАХОВА ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА
АСТАХОВА
ВІКТОРІЯ ОЛЕКСАНДРІВНА

Акомпаніатор
Народного ансамблю танцю України "Цвітень"

СЕРБІНЕНКО ІРИНА ГРИГОРІВНА
СЕРБІНЕНКО
ІРИНА ГРИГОРІВНА

Керівник гуртка "Народознавство"

ПАВЛІЧЕНКО СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА
ПАВЛІЧЕНКО
СВІТЛАНА ВІКТОРІВНА

Художній керівник хореографічного ансамблю "Райдуга"

ЛАВРИНЕЦЬ НАТАЛІЯ ПАВЛІВНА
ЛАВРИНЕЦЬ
НАТАЛІЯ ПАВЛІВНА

Член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, завідувачка Зразкового центру української культури "Коло калинове", керівник гуртка "Писанкарство"

ПЕРЕЯСЛОВЕЦЬ  ЛАРИСА ВІКТОРІВНА
ПЕРЕЯСЛОВЕЦЬ
 ЛАРИСА ВІКТОРІВНА

 Майстер народної творчості,
керівник гуртка-методист Зразкового художнього колективу
"Декоративний розпис"

ЧУМАК ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ
ЧУМАК
ВІКТОР ВОЛОДИМИРОВИЧ

Член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, керівник
гуртка "Гончарство"

ТОЧЕНА ДІОНІЗІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
ТОЧЕНА
ДІОНІЗІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

майстер народного мистецтва з традиційної вишивки, керівник гуртка "Народна вишивка"

БОНДАРЕЦЬ ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА
БОНДАРЕЦЬ
ЮЛІЯ ВОЛОДИМИРІВНА

 керівник гуртка бісероплетіння "Дивоцвіт"

КОНДРІКОВА КАТЕРИНА ВІКТОРІВНА
КОНДРІКОВА
КАТЕРИНА ВІКТОРІВНА

керівник гуртка
"Народна творчість"

ШЕСТАК ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА
ШЕСТАК
ІРИНА ОЛЕКСАНДРІВНА

керівник
гуртка "Батик"

БУЛЬДОВИЧ ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА
БУЛЬДОВИЧ
ОЛЬГА ВОЛОДИМИРІВНА

керівник
гуртка "Пізнайко"

МАЛЮК ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРІВНА
МАЛЮК
ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРІВНА

керівник
гуртка "Суцвіття"

МАСЛОВА ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА
МАСЛОВА
ОЛЬГА МИКОЛАЇВНА

Завідувачка еколого- гуманітарного відділу Палацу, керівник студії комплексного-естетичного виховання

ЗАСЛАВСЬКА ТЕТЯНА ІВАНІВНА
ЗАСЛАВСЬКА
ТЕТЯНА ІВАНІВНА

Відмінник освіти України,
керівник літературно-творчого гуртка

ДАНОВИЧ СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА
ДАНОВИЧ
СВІТЛАНА АНАТОЛІЇВНА

Керівник
Зразкової АRТ-студії образотворчого мистецтва

ДІРЯВКА ІРИНА ІВАНІВНА
ДІРЯВКА
ІРИНА ІВАНІВНА

Психолог Палацу

КАШАРАЙЛО НАДІЯ СЕРГІЇВНА
КАШАРАЙЛО
НАДІЯ СЕРГІЇВНА

Методист Палацу

ГРІБКОВА ІННА ЮРІЇВНА
ГРІБКОВА
ІННА ЮРІЇВНА

Педагог з англійської мови СКЕВ

БАНДУР ЯНА ОЛЕКСІЇВНА
БАНДУР
ЯНА ОЛЕКСІЇВНА

Завідувачка центру художньо-технічного розвитку

ГОТВЯНСЬКА ОЛЕНА БОРИСІВНА
ГОТВЯНСЬКА
ОЛЕНА БОРИСІВНА

Відмінник освіти Укарїни, художній керівник Зразкового театру моди "Креатив"

РАХМАНОВА МАРІЯ БОРИСІВНА
РАХМАНОВА
МАРІЯ БОРИСІВНА

Член Конфедерації дизайнерів і стилістів України, керівник дитячої мистецької студії «Дизайн та декор»

ОЛЕЙНІКОВ ВІКТОР ГЕОРГІЙОВИЧ
ОЛЕЙНІКОВ
ВІКТОР ГЕОРГІЙОВИЧ

Віце президент обласної федерації авіамодельного спорту, керівник клубу "Аеромоделінг Дніпро"

ПАРФЬОНОВ ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ
ПАРФЬОНОВ
ВОЛОДИМИР ІВАНОВИЧ

Керівник гуртка "Радіоелектронне конструювання"

ПЕРЕТОКІН АНДРІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ
ПЕРЕТОКІН
АНДРІЙ ГЕННАДІЙОВИЧ

Керівник грутка "Ракетомоделювання"

ПАВЛЕНКО ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ
ПАВЛЕНКО
ОЛЕКСАНДР МИХАЙЛОВИЧ

Керівник грутка
"Початкове авіамоделювання"

КУДРЯ АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ
КУДРЯ
АНДРІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

Керівник гуртка
"Юні конструктори приладів радіоелектроніки"

СМІРНОВА ВАЛЕНТИНА ФЕДОРІВНА
СМІРНОВА
ВАЛЕНТИНА ФЕДОРІВНА

Керівник гуртка «Конструювання та моделювання одягу»

РУДАКОВА СВІТЛАНА ЄВГЕНІВНА
РУДАКОВА
СВІТЛАНА ЄВГЕНІВНА

Керівник гуртка
"Сім кольорів"

КЗПО Міський Палац дітей та молоді ДМР

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу КЗПО "Міський Палац дітей та молоді" ДМР заборонено.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міський Палац дітей та юнацтва"
Дніпровської міської ради

49094, Україна, місто Дніпро,
вулиця Набережна Перемоги, 5

  • Copyright 2020 PALACEDNIPRO 
  • Авторське право © 2020
  • Всі права захищено