how to build your own website

ГУРТОК «СУЦВІТТЯ»

Художник творіннями своїми нікому нічого не доводить.
Його завдання - зобразити емоції так, щоб їх відчули.
Олександр Блок.

Гурток «Суцвіття» працює з 2018 року. Вихованці гуртка – це діти з 5 і старше років, які вивчають основи малюнка, композицію, та на відміну від інших гуртків образотворчого направлення вивчають ще й Петриківський розпис. З задоволенням виконують декоративний розпис на папері, на картоні, на речах побутового вжитку й експонують свої твори на виставках, беруть участь у різноманітних конкурсах.

До кожного учня застосовується індивідуальний підхід, враховується вік і психологічні особливості, побажання, творчі та інтелектуальні можливості, рівень індивідуальних вмінь, навичок, обдарованість дитини.

Петриківський розпис - українське декоративно-орнаментальне народне малярство, яке сформувалося на Дніпропетровщині в селищі Петриківка. Ще в часи розквіту Київської Русі народні майстри прикрашали декоративним розписом інтер’єри та екстер’єри житла. Побутові речі з візерунками в стилі петриківського розпису збереглися з XVII століття. Розписували предмети домашнього вжитку, дитячі іграшки, зброю, музичні інструменти тощо. Згодом, коли з’явився папір, стали прикрашати тонким мереживом візерунків стіни, оселі, пізніше – посуд, скрині, листівки.

Нині знаменита техніка малювання перетворилася на бренд України, а У 2012 році Міністерство культури України визначило петриківський розпис об'єктом нематеріальної культурної спадщини України. 5 грудня 2013 року Петриківський розпис було включено до Репрезентативного списку нематеріальної культурної спадщини людства ЮНЕСКО. Вперше в своїй історії Україна виборола такий почесний статус. Пишаємося тим, що наш національний культурний скарб - Петриківський декоративний розпис визнано в усьому світі Одним із найяскравіших видів мистецтва, які здавна поширені в Україні.

Петриківський декоративний розпис - вияв давнього та вічно молодого народного мистецтва, який відзеркалює духовну єдність людини з природою.

Простота виконання, виразність, яскравість кольорових барв, неабиякі можливості для імпровізації роблять Петриківський декоративний розпис доступним для дітей різного віку. А найприємніше – це втілення свого задуму в життя, створення своїми руками вишуканих речей, які прикрашають дім та прищеплюють любов до прекрасного через пізнання радості у творчості. Заняття у гуртку допоможуть дітям доторкнутися до цих світлих джерел, відшукайти життєдайну силу щедрої краси, що дає людині відчуття внутрішньої рівноваги, гармонії з оточуючим світом.

Творчий процес націлює учнів на глибоке засвоєння багатовікового мистецького досвіду нашого народу, збереження й використання його художньої спадщини, народних художніх традицій.

Основні завдання навчальної програми:
- ознайомити із декоративно-ужитковим мистецтвом України, багатством та різноманітністю його видів, особливістю його мови, засобами художньої виразності;
- надати знання з основ образотворчої грамоти;
- навчити працювати в різних техніках, створювати предмети декоративно-ужиткового мистецтва;
- розвинути естетичний та художній смак дитини, творчі здібності, образне мислення;
- виховати духовно багату особистість з активною громадянською позицією;
- допомогти вихованцям у професійному самовизначенні;
- розвинути позитивні якості особистості: працелюбство, наполегливість у досягненні мети, відповідальність за результат власної діяльності.

Програма побудована концентричним способом, що дозволяє кожен тематичний розділ вивчати поглиблено та з урахуванням їх взаємозв'язку.

Вихованці гуртка є неодноразовими переможцями міських, обласних та Всеукраїнських виставок та конкурсів. Також вихованці на чолі з керівником беруть активну участь у заходах Палацу та міста.

КЕРІВНИК КОЛЕКТИВУ

МАЛЮК ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРІВНА

КОНТАКТИ КЕРІВНИКА:

ТЕЛЕФОН

МАЛЮК ОЛЕКСАНДРА ОЛЕКСАНДРІВНА

+380963180388
                     

EMAIL

                         

АДРЕСА

м. Дніпро,
Набережна Перемоги, 5
Кабінет № 40

ЧАСИ РОБОТИ

Вівторок      - 17.00 - 19:45
Четвер        - 17.00 - 19.45

КПНЗ МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ДМР

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу КПНЗ "Міський Палац дітей та юнацтва" ДМР заборонено.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Комунальний позашкільний навчальний заклад "Міський Палац дітей та юнацтва"
Дніпровської міської ради

49094, Україна, місто Дніпро,
вулиця Набережна Перемоги, 5

  • Copyright 2023 PALACEDNIPRO 
  • Авторське право © 2023
  • Всі права захищено