best css templates

ГУРТОК "ПИСАНКАРСТВО"

Писанкарство – старовинний вид декоративно-прикладного мистецтва, поширений у слов’ян та інших народів, який активно розвивався нашими пращурами та, завдяки кожному з нас, живе у сьогоденні.

Розпис писанок має дуже стародавнє коріння. Збереження цього звичаю свідчить про безперервність розвитку народного мистецтва, його зв’язок з далеким минулим і сьогоденням.

Гурток «Писанкарство» дає змогу вихованцям ознайомитися з різними техніками написання писанок, навчитися писати писанки різних регіонів України та відроджувати традиції нашого краю.

Своїми ручками вихованці створюють шедеври . Під час занять гуртківці знайомляться із звичаями минулого та сьогодення, отримують корисні практичні навички, значно підвищують свій культурний рівень.

Гурток писанкарства розрахований на дітлахів різного віку, кожне заняття проходить у спокійних умовах, під розповіді керівника про старовинні традиції, досвід різних видатних майстрів цього мистецтва, спільне та відмінне у розписі яєць в різних областях України.

Ручні вправи, а саме проведення різноманітних ліній на писанках, покриття їх воском, дуже корисні для дрібної моторики.
Вихованці гуртка беруть участь у різних конкурсах, виставках міського, обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівня. 

КЕРІВНИК КОЛЕКТИВУ

ЛАВРИНЕЦЬ НАТАЛІЯ ПАВЛІВНА

Народний майстер, член Національної спілки майстрів народного мистецтва України, завідувачка Зразкового Центру української культури «Коло калинове»
КПНЗ «Міський палацу дітей та юнацтва» ДМР

КОНТАКТИ КЕРІВНИКА:

ТЕЛЕФОН

ЛАВРИНЕЦЬ НАТАЛІЯ ПАВЛІВНА

+380957438768
                     

EMAIL

                         

АДРЕСА

м. Дніпро,
Набережна Перемоги, 5
Кабінет № 40

ЧАСИ РОБОТИ

Вівторок      - 17.00 - 19:00
Четвер        - 17.00 - 19.00

КПНЗ МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ДМР

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу КЗПО "Міський Палац дітей та молоді" ДМР заборонено.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Комунальний заклад позашкільної освіти "Міський Палац дітей та молоді"
Дніпровської міської ради

49094, Україна, місто Дніпро,
вулиця Набережна Перемоги, 5

  • Copyright 2023 PALACEDNIPRO 
  • Авторське право © 2023
  • Всі права захищено