free bootstrap themes

ГУРТОК «НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ»

Народна творчість – це історична основа, на якій розвивалася і розвивається світова художня культура, одна із форм суспільної свідомості і суспільної діяльності.

Народна творчість включає в себе різні види художньої діяльності народу – поетичну творчість, театральне, музичне, танцювальне, декоративне, образотворче мистецтво, народне будівництво тощо. Народна творчість існує як сукупність численних видів, жанрів, родів.

Усі її види об’єднує основне – пізнання та відображення трудової діяльності людства, його історії, побуту тощо, хоча кожен із них має певні особливості функціонального призначення, матеріалу, засобів вираження.

Тут діти в процесі занять розвивають мислення, зорову пам’ять, творчу уяву, художні здібності. Засвоюють графічне і живописне уміння, навики, вчаться спостерігати, аналізувати предмети і явища навколишнього світу. Завдяки заняттям у студії у дітей змалечку розвиваються такі риси як фантазія, уважність, акуратність, просторове та аналітичне мислення, дрібна моторика рук і головне — любов до творіння!

Метою занять є розвиток творчих здібностей, художнього смаку, розширення кругозору у дітей.

Студія «НАРОДНА ТВОРЧІСТЬ» існує з 2016 року, та вихованці вже встигли завоювати багато дипломів, грамот, подяк та кубків, прийняти участь у міжнародних, всеукраїнських, обласних та міських конкурсах, фестивалях та виставках – та на цьому зупинятись не збираються і все більше вдосконалюють свої творчі здібності у декоративному розписі, ліпленні, створенні колажів, іграшок то що…

КЕРІВНИК КОЛЕКТИВУ

КОНДРІКОВА КАТЕРИНА ВІКТОРІВНА

КОНТАКТИ КЕРІВНИКА:

ТЕЛЕФОН

КОНДРІКОВА КАТЕРИНА ВІКТОРІВНА

+380677549021
                     

EMAIL

                         

АДРЕСА

м. Дніпро,
Набережна Перемоги, 5
Кабінет № 12

ЧАСИ РОБОТИ

Понеділок  - 17.00 - 18.45
Вівторок      - 17.00 - 18.45
П'ятниця     - 17.00 - 18.45
Субота        - 11.00 - 12.45
Неділя        - 11.00 - 15.00

КПНЗ МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ДМР

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу КЗПО "Міський Палац дітей та молоді" ДМР заборонено.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Комунальний заклад позашкільної освіти "Міський Палац дітей та молоді"
Дніпровської міської ради

49094, Україна, місто Дніпро,
вулиця Набережна Перемоги, 5

  • Copyright 2023 PALACEDNIPRO 
  • Авторське право © 2023
  • Всі права захищено