html5 templates

ГУРТОК "КЛУБ АЕРОМОДЕЛИНГ ДНІПРО"

Авіамоделювання - поширений вид технічної творчості. Це одне з улюблених занять учнівської молоді, масовий технічний вид спорту, який допомагає ознайомитися зі світом авіації.

Заняття в гуртку не лише розвивають у дітей інженерні навички, а й допомагають їм набувати знань з математики, фізики, хімії, креслення та інших дисциплін, допомагають організувати змістовне дозвілля. У вихованців гуртка формується інтерес до творчості та комунікативні якості, виховується патріотизм, любов до України, гордість за її досягнення.

Мета роботи гуртка полягає в ознайомлені вихованців з принципами авіабудування, сприянні їх професійному самовизначенню, прищепленні любові до праці, що гарантує успішне навчання у професійній та вищій школі. Підготовка компетентних авіаконструкторів дасть можливість вивести Україну на конкурентоспроможний рівень ринку ідей, винаходів. проектування новітніх моделей авіаційної техніки.

У НАС ДІТИ НАВЧАТЬСЯ:
- будувати літаки, ракети, повітряні змії, регулювати їх, запускати у повітря, а також приймати участь у змаганнях з авіамодельного спорту з особисто виготовленими авіаційними моделями.
- користуватися інструментами ручної праці для столярних і слюсарних робіт, такими як: лобзик, пилка, молоток, плоскогубці, напилок, викрутка, рубанок тощо.
- користуватися вимірювальними і креслярськими інструментами
- читати прості креслення та отримають навички з кресленнями та роботи з технічною документацією.
 

КЕРІВНИК КОЛЕКТИВУ

ОЛЕЙНІКОВ ВІКТОР ГЕОРГІЙОВИЧ
Віце президент обласної федерації авіамодельного спорту

КОНТАКТИ КЕРІВНИКА:

ТЕЛЕФОН

ОЛЕЙНІКОВ ВІКТОР ГЕОРГІЙОВИЧ

+380660082878

EMAIL

                         

АДРЕСА

м. Дніпро,
Набережна Перемоги, 5

ЧАСИ РОБОТИ

Понеділок - Неділя - 10.00 - 18.00

КПНЗ МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ДМР

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу КЗПО "Міський Палац дітей та молоді" ДМР заборонено.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Комунальний заклад позашкільної освіти "Міський Палац дітей та молоді"
Дніпровської міської ради

49094, Україна, місто Дніпро,
вулиця Набережна Перемоги, 5

  • Copyright 2023 PALACEDNIPRO 
  • Авторське право © 2023
  • Всі права захищено