html5 templates

ГУРТОК БІСЕРОПЛЕТІННЯ «ДИВОЦВІТ»

З 2011 року працює гурток бісероплетіння «Дивоцвіт».

Переважна більшість вихованців гуртка бісероплетіння «Дивоцвіт», опановуючи різні техніки бісероплетіння, стають його палкими прихильниками – одразу і надовго.

Секрет простий: плетіння бісером - це дуже захоплююча справа, яка дає змогу створювати найрізноманітніші речі: кулони, браслети, обкладинки для книжок, декоративні композиції, прикраси для одягу та побуту, які дарують радість і автору цих речей, і тому, хто отримує їх, у подарунок. На заняттях вихованці пізнають «маленькі таємниці Майстра»: як брати бісер, голку, дріт, жилку, як зробити застібки, подовжити робочу нитку, тощо. Програма гуртка дає знання з кольоросполучення та психології кольорів, орнаментознавства та основ композиції.

Поступово учні із окремих фігурок, виготовлених із бісеру, навчаються утворювати різноманітні композиції, виготовляти прикраси складної форми, від плоских фігурок переходять до об’ємних.

Основні прийоми плетіння на дроті, на жилці, комбінування прийомів, техніка виконання елементів «Бонсай»; замальовка схем; правила виконання косого плетіння (кут, гострий кут, тупий кут); багатошарове плетіння-вишивання по сітці хрестиками, кільцями, квіточками, намистинами, гладдю; об’ємні вироби на тлі плоского плетіння – це далеко не повний перелік питань, які охоплює програма гуртка «Дивоцвіт».

Улюблені теми занять дітей: «Квіти з бісеру», «Великоднє яйце», «Панно з бісеру за мотивами казок», «Пласкі фігурки тварин». Вихованці мають можливість підготувати новорічні, різдвяні подарунки рідним і друзям, прикраси для ялинки, інтер’єру. До 8 Березня діти із задоволенням виготовляють композиції з квітів, букети квітів, жіночі прикраси (кольє, браслети, каблучки, сережки).

Вихованці основного рівня навчання створюють об’ємні іграшки з бісеру та намистинок; опановують техніку виконання елементів «Бонсай»; створюють об’ємні мініатюрні композиції; вивчають різноманітні варіанти обплетення великодніх яєць: по секторах, «від макушки до макушки», плетіння двох сфер і з’єднання їх між собою, оплетіння центральної частини, тупого та гострого кінців яйця.

Плетіння серветки на основі вивчених прийомів, збірка і оформлення, вибір бісеру, кольорове рішення – завдання, яке під силу вихованцям гуртка другого року навчання.

Також на заняттях вихованці займаються виготовленням фантазійних та стилізованих квітів із тканини (імітація натуральних), з бісеру (техніка паралельного плетіння), виготовляють прикраси для одягу та волосся, складають букети та композиції з квітів. Мистецтво виготовлення квітів доступне кожному. Воно принесе моральне задоволення всім, хто доторкнеться до таїнств цієї творчості.

У гурток бісероплетіння «Дивоцвіт» займаються діти 8 – 18 років. Програма розрахована на 2 роки.

Учні з великою повагою ставляться до свого наставника, із задоволенням відвідують заняття та творчо підходять до кожної нової композиції, роботи. 

КЕРІВНИКИ КОЛЕКТИВУ

АРЛАНОВА
АННА ОЛЕКСАНДРІВНА

КОНТАКТИ КЕРІВНИКА:

ТЕЛЕФОН

АРЛАНОВА АННА ОЛЕКСАНДРІВНА

+380963041798
                   

EMAIL

                         

АДРЕСА

м. Дніпро,
Набережна Перемоги, 5
Кабінет № 40

ЧАСИ РОБОТИ

Субота

КПНЗ МІСЬКИЙ ПАЛАЦ ДІТЕЙ ТА ЮНАЦТВА ДМР

Всі права захищені. Використання матеріалів сайту і автоматизоване копіювання інформації сайту будь-якими програмами без письмового дозволу КЗПО "Міський Палац дітей та молоді" ДМР заборонено.

МИ У СОЦІАЛЬНИХ МЕРЕЖАХ
Комунальний заклад позашкільної освіти "Міський Палац дітей та молоді"
Дніпровської міської ради

49094, Україна, місто Дніпро,
вулиця Набережна Перемоги, 5

  • Copyright 2023 PALACEDNIPRO 
  • Авторське право © 2023
  • Всі права захищено